! Porad pozastaveno !

Píšu Vám

Veliká omluva + návrat + nová rubrika

16. května 2011 v 9:30 | Dejný*
Ahooooj! Tak jsem tady! V pátek jsem se vrátila z nemocnice a potom ležela a ležela. Mezitím jsem hrála Sims 3, takže nálada na grafiku - NO! Navíc se mi na mém noťásku absolutně smazaly všechny programy, takže než se mi to bude chtít nahodit, tak grafika žádná nebude. Aby to tady ale ode mě nebylo prázdné, protože všichni si určitě udělali o mé velké neaktivitě obrázek (pardon, že jsem nedala vědět, že jdu do nemocnice) ale jsem tady! Živá a zdravá (snad).

A co sem budu dávat, když ne grafiku? Už o tom v tomto článku slovo padlo - hádejte, co to je. Ano, hádali jste víceméně správně - The sims 3.

Chtěla bych udělat komix, ale to asi nééé. Je to moc práce (na mě). Ale je možné, že se ho dočkáte! Mezitím ale budu přidávat obrázky a příběhy z rodin z mé hry. Doufám, že se Vám to bude líbit. Jdu teď hrát, takže za pár hodinek tu bude první článek.

Adios!
Dejný*

Moje dočasná neaktivita + omluva

4. května 2011 v 19:52 | Dejný*
Zdravím Vás.
Omlouvám se za dočasnou nepřítomnost. Poslední dva dny jsem neměla náladu na přidávání článků a obcházela spíše stránky na netu. Do grafiky se mi moc nechtělo, to se přiznávám.

Ani teď to ode mě nebude vypadat moc slavně. Od 11. května budu v nemocnici a teď si budu vyběhávat předoperační vyšetření.

Doufám, že do té doby něco přidám, ale jak říkám, nálada moc není a bez nálady to prostě nejde... Tento článek přidávám, abyste věděli, co se mnou je a proč se neozývám. Pokusím se přidat a vytvořit nějakou grafiku, ale mám volného času málo a snažím se s ním vynaložit, aby to bylo pro mě fajn.

Zatím se mějte.

S pozdravem,
Dejný*

Program se ruší .. :/

1. května 2011 v 12:27 | Dejný*
Bohužel, je to tak. Odpolední program se ruší, takže nejspíše budu na blogu nebo půjdu ven. Ještě ale uvidím, jestli se něco nezmění (názory, počasí a tak), ale mezitím jdu teď udělat tu slíbenou grafiku. Nemohla jsem ji udělat hned, protože mi do toho vlezlo uklízení a návštěva OBI ..

S pozdravem,
Dejný*

První máj, byl lásky čas ..

1. května 2011 v 10:28 | Dejný*
Dobré ránko přeji.
Dnes je první máj, tedy prvního května, a jak to tak vypadá, uschnu. ;) No, člověk si nevybere - včera mě upálí, dnes uschnu. :D
Přicházím udělat nějakou grafiku a prostě něco přidat. Dnes jsem se vyspala dobře, vstala jsem kolem půl desáté a teď jsem šla na blog. Půjdu ještě procházet nějaké stránky, jak je mým zvykem... Potom se vrhnu na tu grafiku.
Dnes odpoledne máme s rodinkou naplánovaný nějaký program, takže se tu neukážu. Jdu to tedy napravit teď.

S pozdravem,
Dejný*

1. den // Jak se místo lezení po skalách šlo ven ..

30. dubna 2011 v 22:02 | Dejný*
Zdravím. Dnes dávám svůj poslední článek za tento den. Dnešní den byl fájn. Měli jsme v plánu jet s rodičema na skály poblíž Ústí, ale nějak se z toho vyklubalo moje odpoledne s Ájuškou. Na skály se mi totiž vůbec nechtělo, nejsem zase takový turistický typ.

S Ájou jsme se měly fájn, šly jsme ještě pro Evču a pokecaly, pobavily se, (najedly... :D). Dneska jsem si to užila. Ani nevím, co mám zítra v plánu, ale sezení u počítače asi ne. No, ještě uvidím.

Dnes už asi nemám co napsat. Ještě budu tak do půl jedenáctý na Formspringu. Potom půjdu spát, začnu něco přidávat až zítra.

Přeju hezkou dobrou noc bez nemilých překvapení a zlých snů.
S pozdravem,
Dejný*


Večerní pojídání brambůrků u notebooku... moc fájn den.

Nová spoluadminka

30. dubna 2011 v 20:44 | Dejný*
Ano, je to tak. Tento blog má novou spoluadminku a tou jsem já - Dejný* Raven. Doufám, že se Vám mé články budou líbit. Na tento blog budu přispívat svou grafikou a svými vlastními články - deníček, nějaké novinky, úvahy... a tak. S grafikou už pracuji 4 roky, bloguji už dlouhých 5 let. Snad Vás nezklamu a uvítáte mě tady. ;)

S pozdravem,
Dejný*
 
 

Reklama
↓↓Fans↓↓